sobota, 25 lutego 2012

Jak się zaczeło....

Nicola i ja znamy się już od roku! A zaczeło się to tak. Chciałam mieć na mso jakąś koleżankę z którą się poznam bliżej więc zapytałam taką Nicole o imie wiek itp. Ona mi odpowiedziała i ja jej! I tak to dalej szło...Od 0lvl lub 3 lvl do mojego 8lvl a jej 11lvl. A dlaczego mówię do ?. A to dlatego bo Nicola zaczeła się dziwnie zachowywać! Zaczeła cały czas kupywać sobie vipa i to ją zmieniło we wredną księżniczke!!! Ale nadal się lubimy bez obaw. Raz się kłócimy raz nie ale zawsze się pogodzimy!

Ale nie tylko ja mam najleprzą przyjaciółkę! Zapytacie? A jeszcze kto oprócz cb mam najkę ?. Zobaczcie zdjęcie poniżej! To prawdziwa przyjaźń!!!
To jest amanda i Eira!
Tak jak z ich historii wynika ,że napoczątku się nie lubiły! Nie nawidziły nawet!!! Ale amannda pisała znijakiego powodu do niej pisać (chyba) Ale Eira nie odpisywała! Nie wiadomo dlaczego ?. Ale nadszedł taki dzień kiedy Eira zaczeła odpisywać na maile amandy...I tak pisąły ,Pisały i pisały ,że się poznały aż do bólu!!! I od tamtej chwili są swoimi najkami!!!
Ale jak wspomniałam pomiędzy mną i Nicolą są kłótnie więc dodałam zdjęcie jednej z kłótni:
                                Niestety! :( jeszcze do tej pory się nie pogodziłyśmy :(

1 komentarz: